operatsioon või konservatiivne ravi 14.04.20 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mida mul on vaja teha selle diagnoosiga?Mis ravi on võimalik teha?Kas seda võib ravida?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Operatsioonivajaduse määrab siin mitte pilt vaid kliiniline seisund mis selgub neuroloogilisel läbivaatusel. Kui valud on taandunud, labajalg ei ole nõrk ega ole ka põiehäireid siis op. i vaja ei ole. Paranemine on aga aeglane.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika