pearinglemine 28.07.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

mul oli tõsine pearinglushoog mis ise üle läks. Praegu on enesetunne ikka veel halb- olen väsinud peas on raskusrunne ja kergelt virvendab. Tunnen et ei ole terve. Kas ma peaksin pöörduma mingi spetsialisti poole? Millega on tegu?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pearingluse möödumise järgselt püsib veel mitu nädalat kerge tasakaalutustunne. Soovitan teha istudes enne käima hakkamist korduvalt peapööramisi vasakule ja paremale. Kui probleem püsib, helistage ja tulge vastuvotule.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos