Magnetuuring 12.06.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Kas on võimalik teha tasuline(või haigekassa kaudu ) uuring ilma saatekirjata?
Kui see on võimalik siis millises asutuses ?
Kahtlustatakse ajuripatsi healoomulist mikrokasvajat -endokrinoloogi juurde pääsen alles 2 kuu pärast -
tahaks selleks ajaks kas välistada või kinnitada esialgse diagnoosi.

Ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Magnetuuringuid tehakse Tallinna Diagnostikakeskuses. Helistage sinna.

Dr. Ain Pajos