mida teha 12.04.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

mida teha inimesega kes tarbib alkoholi päevast päeva ja läheb agresivseks kui alkoholi ei saa . ta ei tunnista oma sõltuvust ja ei lase end aidata .viimasel ajal kuulub ta jookide hulka ka odekolonn.kuhu peaksin pöörduma ja mida tegema vajan nõu kuna tegemist on minu isaga.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sundravi meil enam ei teostada. Nõu tuleks küsida Wismari Haiglast.

Dr. Ain Pajos