opereeritud peaaju pahaloomuline kasvaja G 3 ja C 71 diagnoos 09.03.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Eestis opereeritud ,kuid töökoht Soomes ja aasta möödudes seal pool töötervishoiuarsti juures , Eestis tehtud 27 korda kiiritust ja 4 korda kuuenädalaste vahedega keemia Eestis tegtud mrg uuringud ja viimane juba soomes,mis näitab ,et vähki on veel sisse jäänud lõikusest . Praegu on peavalud mis häirivad paar korda päevas ,mitte väljakannatamatud ,kuid segavad. Soomes neuroloog ,soovitas kaelalihaste massaazi ,kuuldusi on erilisi ,kas teha võib vähi haigele ??? Palun teie vastust ,olen poja ema ja alati ta käimistel kaasas olnud .

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Arvan et massaaz püsivalt ei pruugi aidata, küll võib leevendada peavalu kuklas asuvate valupunktide mudimine peavalu algul. Usun et parem tulemus oleks ravikuuridel tablettidega.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika