Röntgeniuuringu vastus 21.09.16 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Palun Teid kommenteerida vastust, mille sain röntgeni uuringult: nimmeosas on füsioloogiline mõõdukalt vähenenud ja esineb lülisamba vähest torsiooni. L3 ja L4 lülikehade servimisi esostoose. Fasettliigeste liigesjätked on alumises nimmeosas vähesel määral jämenenud.

Kas peaksin selle vastuse põhjal neuroloogile minema või piisab füsioterapeudi külastusest, ka iseseisvate harjutuste tegemisest.

Vastuse eest tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vastus on kirjutatud vigadega. Võib eeldada nimmeosa jäikust ja väsimist. Kui on suuremaid seljakaebusi, tuleks pöörduda neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos