Ajukahjustus ja mälu 08.06.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on mure oma elukaaslase pärast, kes tegi ränga autoavarii. Tema ajus olid väikesed verevalumid. Ja nüüd kui temaga rääkida, ei mäleta ta suurt midagi, ta unustab enamiku jutust mõne minutiga ära. Õnnetus juhtus küll mõned päevad tagasi, aga kas selline lühiajaline mäletamine ikka mingi aeg taastub?
Ette Tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Noorena on aju taastumisvõime väga suur kuid aega võib kuluda kuid. Kas on tehtud ka lisauuringuid, määratud ravi?

Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos