Peavalu ja näo tuimus 27.01.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Peale seljaoperatsiooni on olnud vaimselt väga kurnav periood, on tekkinud palju probleeme. Olen olnud haiglas uuringutel, pea kompuuter ja MRT on korras olnud, silmaarst diagnoosis silma rõhkude liiga suure erinevuse, muidu oli ka kõik ok, füsioterapeut vaatas üle ja ütles, et kõik on normi piires. Neuroloog pani diagnoosiks auraga migreen ja ärevushäire. Praegu söön antidepressante ja vajadusel rahustit ja unerohtu. Mis mulle muret teeb on parema näopoole valu, tundetus ja kerge halvatusnäht, mis ilmneb rääkides, üks suupool ei liigu korralikult. On suur stress, unehäired, hambad risti pannes need kergelt plagisevad suus. Olen väga mures, mis edasi teha, kas tuleks veel lisaks teha EEG uuring, et välistada epilepsia? Või on tõesti see tüüpiline auraga migreen? Pole kunagi sellist asja esinenud, kui ülepinged on selle ilmselt siiski põhjustanud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Stress ja ärevus ei põhjusta näo halvatusnähte. Vajalik on neuroloogi läbivaatus et kaaluda võimalikke lisauuringuid.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos