Deja vu 10.05.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Mul selline veider mure, et mõnikord tekib selline tugev tunne, umbes nagu deja vu ja peale seda järgneb kohe iiveldus. Kogu asi kestab paarkümend sekundit ja siis on jällle kõik normis. Kas oleks põhjust arsti juurde minna või on tegemist lihtsalt stressiga?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui tunne on alati sama, kestab sekundeid, tuleks tulla vastuvõtule ja uuringutele seoses kahtlusega epilepsiale.
helistage tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos