peavalu trennis 05.07.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
olen 28a-ne, hakkasin käima maadlustrennis. Nii kui trenn vähe intensiivsem on, siis hakkab pea jubedalt valutama, et saa silmigi lahti hoida. Peab maha istuma ning vähe taastuma. Milles asi võib olla? Eelnevalt olen aastaid jõusaalis käinud, seal sellist probleemi ei olnud. Konkreetselt koormuse ajal peavalu ei tunne, nii kui väike puhkepaus, siis tekib. Peavalu tekkis kohe esimesel trennil. Vererõhuga pole kunagi probleeme olnud. Kui enne trenni 1-2 ibumaxi sisse võtan, siis saab rahulikult trenni lõpuni teha. Maadlust olen teinud nüüdseks juba üle poole aasta, probleem on jäänud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel eis saa nõustada. Tuleb teha visiit neuroloogile.

Dr. Ain Pajos