Peaga seotud probleemid 20.04.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Olen 18. aastane tütarlaps ja alates eelmisest aastast on mul tekkinud tugevamad peavalud. Sellega on kaasnenud konsentreerimis raskused. Tihti on olnud olukordi, kui teksti hakkab silme ees liikuma või pilt läheb silme ees nii uduseks, et olen palunud enda kõrval seisvatel inimestel mind kinni püüda, juhuks kui kukkuma peaksin. Siiski avalduvad need tugevamini pingeolukordades, seetõttu olen saanud perearstilt ravimi, mis peaks aitama kesknärvisüsteemi ja aju töötamisele. Sellest on olnud kasu, kuid kui ravimi mõju hakkab lõppema tekivad siiski jälle peavalud ja ka konsentreerimis raskused. Samuti ei ole mul ravimist iga päev kasu. Kas mul tasuks tulla vastuvõtule ja lasta teha kompuuteruuring? Mainin veel juurde, et mu emal on kesknärvisüsteemi töötamisega seotud häired. Kas on võimalik, et ma olen midagi temalt pärinud?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Selles eas algavad migreenihood, mis on päritud vanematelt. Valuhood võivad korduda ka edaspidi. Kompuuteruuringust siin abi ei ole. Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.
Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Neuroloogia

torked peas.

minul selline mure.juba mingi 1,5 kuud löövad hästi teravad valud pähe,pea iseenesest ei valuta aga mõnikord peale neid valusid hakkab,igapäev on pea hästi uimane.valud on ikka kohutavad valu ajal on selline ...

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Tulge vastuvõtule
Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos

Loe edasi

probleemid peaga

Tere
Olen 17 aastane poiss ja mul on nii et kui kõnnin siis peas käivad siukesed väikesed raksud aga mitte kogul aeg aga aeg ajalt plõxib seal midgi kõndimise ajal ?

Katrin Kaarna

Vastas dr Katrin Kaarna

Lp.noormees,
kas see plõksimine segab Teid ainult kõndimisel või ka muude tegevuste ajal? Kas ta põhjustab valu või ebameeldivustunnet?
Soovitan siiski pöörduda arsti vastuvõtule, et neid küsimusi ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: