Käte värin 27.03.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Nimelt on selline mure et mu käed pidevalt värisevad ja öösel on vahest jalga kergelt kramp.. Käte värin on olnud mul umbes 2 aastat või üle selle jala kramp alla aasta.. Mida teha? kas on äkki mingid toitained mis seda vähendada saaksid?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võib ju kontrollida Na, K ja Ca sisaldust vereseerumis (perearst), kuid tõenäoliselt ei ole põhjus toitumises. Käte värin on sageli perekondlik.

DR. Ain Pajos