VALU EI KAO 04.03.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere DR PAJOS.Kirjutan uuesti.Mulle tehti uued uuringud kuid ei leitud discides viga aga viga on see et mul on armkude mis teeb jubetalt valu.See pidi olema L2-L5-ni kasvanud.See teeb ka neerudel valu jalad mõlemad on tuimad ja valutavad.neerud on korras.Kas see armkude kahjustab pikapeale ka närve ja mis võib juhtuda.Mis pean tegema et see valu kaoks või ma jäängi selle valu kätte.olen 33aastane naine ja lootus hakkab kaduma.Palun aidake kuidagi.LP KARIN PÄRNUST

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Diskitraumast tingitud närvikahjustus võib põhjustada nn. kroonilise valu sündroomi mis vajab erisugust ravi. Tulge vastuvõtule.
tel. 6 748 591
Dr, Ain Pajos