Milles asi? 24.02.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kas hingamisraskused on seotud kuidagi ärevushäire või paanikahoogudega? Vahest on nagu raske hingata, eriti õhtuti ennem magamaminekut tekib siuke tunne, nagu hinge jääks kinni ja ehmatab üles.. ja nii mitu korda! Hoogu ega midagi ei ole, lihtsalt tekivad sellised hingamisraskused vahest.

Ettetänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Hingamishäired seoses paanikahoogude ja ärevusega on tavalised

DR. Ain Pajos