isutus 01.11.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Küsisin enne isutuse kohta.Nüüd uus probleem lisaks.25-septembril sattus mees insuldiga mustamäe haiglasse.Sellest hetkest kaalu langus 10-kg.Toit käib suus ringi,isu ei ole(haiglas sõi päris korralikult)Kodus ei ole üldse isu.Kas muretsen liialt? Suur tänu!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui inimene võtab kaalus alla, tuleks nõu küsida perearstilt. Isutus ei ole insuldi tunnus.

Dr. Ain Pajos