pearinglus ja minestamistunne noormehel 05.10.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mu 23 a poeg kurdab viimasel ajal sageli pearinglust ja minestamistunnet. Paremal küljel ei saa lamada, sest nagu silmad avab, käib maailm ringi. Tal esinevad ka migreenihood ca kord kuu või kahe jooksul. Kui kummardab ja siis tõuseb, lööb silme ees mustaks. perearst kontrollis vererõhku, see oli korras. Poiss on lapsena olnud psühhiaatri jälgimisel- diagnoos oli varane labiilik (?). Süda valutab- millise haigusega siis nüüd tegu? Kuidas edasi ?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel see haigus kindlasti ei selgu. Ilmselt tuleb minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos