nägemise halvenemine 25.06.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere,
olen juba ligi aasta tundnud, et pea oleks nagu vatti täis ja kõrvad vilistavad.. eriti on seda tunda hommikuti. samuti olen viimasel ajal tundnud selili või külili olles valu kuklas. nüüd 3 nädalat tagasi halvenes järsku nägemine ühest silmast, nimelt näen vasaku silmaga topelt (kella 2 suunas heledam vari). silmaarst ütles et silmad korras. kuid nägemine on nüüd nii palju häiritud et raske on arvutiga tööd teha või lugeda. Milles asi?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui tõesti esineb topeltnägemine, on see tõsine häire ja vajalik on kiire neuroloogi konsultatsioon. Võite pöörduda ka mõne suurema haigla EMO osakonda.

Dr. Ain Pajos