guillain-barree 25.04.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!Kas tutvustaksite mulle selle haiguse täpseid sümptome,sest ei leidnud eriti netiśt midagi,ainult inglise keeles.Aasta tagasi oli mul osaliselt selliste tundemärkidega olukord.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Väga tervistkahjustav on püüda ise ilma erihariduseta diagnoosida haigusi netist saadava informatsiooni alusel. Paljudel tõsistel ja vähem ohtlikel haigustel on tihti mitmeid sarnaseid tunnuseid ja sümptomeid ja valediagnoos on tõenäoline.

Dr. Ain Pajos