mis on mis? 06.04.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Minul on niisugune mure. Selg teeb haiget juba pikemat aega , nüüd kui pöördusin selle murega perearstile siis suunati mind esialgu röntkenisse.Röntkeni otsus oli et minul on discus instabilitas C4/5reg. cervialis ja L12, L1 Schmorli herniaiad. Perearst kirjutas saatekirja neuroloogile kuhu järjekord on alles mai lõpuks . Vahepeal on aga seljavalu läinud hullemaks . Mure on selles et juhtus nii et pereast ei seletanud ka lahti mis mul viga siis on ja ehk peale seda kui seljavalu ägenes pean uuest arsti juurde minema?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Röntgen leid ei määra vaevuste iseloomu ja tugevust. Ravi saab arst määrata vaid peale läbivaatust.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591