Peavalud. 20.03.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Mul oli kaks kuud tagasi avarii. Ei olnud ei teadvuse kadu ega muud hullu, küll aga oli peale seda kaks päeva süda paha, pea käis ringi ja valutas. Peavalud ongi jäänud, ükski tablett, mis käsimüügis ei aita. Perearst kirjutas täna Tramadoli tilkasid ja kui need ka ei aita annab saatekirja neuroloogile. Kas peale avariid on normaalne kui iga päev , kogu aeg pea valutab?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Avarii ja peatraumaga seoses olev peavalu kestab tavaliselt nädala. Võimalik on aga peavalu seoses kaela järsu venitusega. Siis püsivad valud kaua ja vajalik on spetsiifiline ravi. Soovitan tulla vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591