Peavalud 14.02.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on selline probleem, et mul peaaegu koguaeg peavalud. Need on kestnud juba aastaid. Olen käinud arstide juures ja proovinud erinevaid peavalutablette ja tegin ka perearsti soovitusel elekrtiravikuuri läbi- ei midagi, aina hullemaks läks. Ei ole ka mingit seaduspära nende esinemisel. Pea võib hakata valutma ükskõik, mis kell ja kestab ka nii nagu juhtub. Mõnikord on isegi nii , et pea valutab mitu päeva järjest, see ajab lausa hulluks. Ja kui mul õhtul pea valutama hakkab siis on päris kindel, et ärkan hommikul taas suure peavaluga, ükskõik kas võtan tablette või mitte. Ja arst kirjutas mulle ka kodeiiniga peavalutabletikuuri (10 päeva). Nende tablettidega oli nii, et võtsin tableti ja siis läks põrgu lahti- peavalu läks kordades suuremaks, hakkas paha, iiveldus jne. aga valu ära ei läinud. Viimasel ajal ärkan peaaegu alati peavaluga. Ja üldse kui pea valutab, siis on nii, et näiteks kui olen selili ja kuklaga toetun padjale on selline ebamugav valu või see valu nagu koodnub sellesse kohta, kuhu toetan pea (kukla osa on kõige ebameeldivam).

Lisaks on mul veel keskendumishäired ja pidevalt unustan asju ära. Ja see ka veel, et unega on selline probleem, et ma ei saa üles voodist. Magan pidevalt mingi 12 tundi vms. Ma ei suuda hommikuti ärgata, kella peale ärkan korra üles ja seejärel vajun unne. Kell siis heliseb automaatselt 10 minuti pärast uuesti aga ei suuda üles tulla ja jään jälle magama, ja nii võib kesta tunde. Lõpuks saan siis silmad lahti aga on selline jõuetu tunne, ei suuda tõusta voodist. See on kohutav, ei taha magama jääda aga ei suuda võidelda ja nii vajun unne koguaeg. Lõpuks kui saan hädaga üles , siis on vahepeal paha ja iiveldab ning on raske hingata või selline raske tunna rinnus.

Olen naissoost, 20 aastane ja käin ülikoolis. Ja see ka veel ,et vererõhk on mul madalapoolsem ning vahepeal on alumine madal ja ülemine kõrge piiril, kuid perearsti arvates ei ole see probleem.

Jään vastust ootama, aitähh Teile!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel ei ole võimalik valude põhjust selgitada ja ravi määrata. Tuleb minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Neuroloogia

Peavalud,unetus

Peale liiklusõnnetust tekkisid peavalud, hilisemas faasis on tekkinud probleemid magamajäämisel.

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Peavalude ja unehäiretega tegelevad kõigi polikliinikute neuroloogid, kes määravad ka vajalikke uuringuid. Võite tulla ka meie vastuvõtule.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos

Loe edasi

peavalud

sooviksin teada, et kas SM võib põhjustada ka peavalusid. või ei tohiks kolded valu tekitada..?

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Tugevad peavalud ei ole iseloomulikud SM - le.

Dr. Ain Pajos

Loe edasi

peavalud

tere!
mul on mandlid olnud haiged juba umbes 3 aastat. nüüd sügisel lähen operatsioonile. ja peavalud on kestnud aasta aega...üle päeva või kahe päeva. kas on võimalik, et need peavalud on tingitud ...

Katrin Kaarna

Vastas dr Katrin Kaarna

Jah, see on võimalik, kuna teil on krooniline mandlipõletik.
Samas võib olla peavaludel ka palju muid põhjusi: emotsionallne pinge, üleväsimus, lihaspinge jne. jne.
Kui peavalud jäävad mandlilõikuse ...

Loe edasi

Pidevad peavalud

Tere. Mul on olnud pidevad peavalud juba viimased 10 aastat (olen ise 27 a.) igal nädalal kord kuni kaks. Valu tugevus varieerub. Neuroologi külastades (ka kompuuteruuring läbitud) pandi diagnoosiks "pingepeavalud"(käisin ...

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Kindlasti on võimalik peavaludest raviga vabaneda. Helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos

Loe edasi

peavalud

tere palju teie viisit maksab kui tahaks teie vastuvõtule tulla. Mina olen see kellel hakkasid peavalud kuueaastaselt koos teadvuse kaotustega .Tiina

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Helistage tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos

Loe edasi

peavalud

tere olen 31aastane mul on juba kolmas päev tugevad peavalud ja iiveldama ajab ka mulle on kirjutatud selline rohi tramadol aga see ei aita .

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

eelmine vastus.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: