siinus sagitalis tromboos 13.02.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere olen 35 a naine kellel diagnoositi hiljuti siinus tromboos. Milline oleks ravi ja kauidas oleks võimalik teada saada millest antud tromboos võib tekkida? Olles mitte väga vana kui suur on tõenäusus et antud haigus tuleb tagasi ja mida saan ennetuslikult ise teha? Tänan.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Küsida tuleks diagnoos pannud neuroloogilt, kes on tuttav uuringute vastustega.

Dr. Ain Pajos