Parkinsoni haige Lääne-Eestist 03.12.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 65.a.naine.Haigus diagnoositi 1995.a.Olen tarvitanud Sinemet SR 5,5 tab.p.ja 0,5 tab.Sinemet 250 hommikul.Magamiseks õhtul 0,5 tab.Xanax-it. Sinemetti niiviisi olen võib-olla 3.a. võtnud. Viimasel aastal võtan isegi 0,25 ja 0,5 kaupa .Kellaaegadest katsun kinni pidada. Tervet ei saa võtta korraga,sest siis jalad lähevad kuidagi kiireks,nagu oleks purjus.Olen isegi siis kukkunud. Soov oleks teada saada,ehk saaks ravimit muuta.Võib-olla on uuemaid ravimeid tulnud. Terve päev vaata kella ja loe tablette. MInu e-mail:hilli.volkov@mail.ee.

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tänan Teid pöördumise eest! Soovitan Teil minna Tartu Ülikooli Polikliinikusse Dr. Pille Taba vastuvõtule, kes on Eesti parim spetsialist Parkinsoni tõve staadiumi täpsustamisel ja ravivõimaluste soovitamisel.
Registreeruda saab tema tasulisele vastuvõtule telefoni teel või siis perearsti saatekirjaga üldjärjekorra alusel.