mure 06.11.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mure järgmine.... Algab selliselt nagu oleks hästi külm ja ongi, süda peksab hästi kõvasti, jalg on nagu tuim, peavalu enamasti pealae piirkonnas vahel ka meelekohtadel. Olen käinud aju uuringutel, see oli korras milles võib olla asi..Tänades ette!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik on paanikahäire atakk. Põhjuseks krooniline ärevus.

Dr. Ain Pajos