Tere 10.05.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

To'o'l olles hakkas a'kitselt pea valutama ja silme ees virvendama, ra'a'kida ei saanud, so'nu ei suutnud enam kontrollida, m'otet samuti. Ra'a'kides tuli selgete so'nade asemel midagi mulina-taolist. Olin juhtunust s'okis ega suutnud ennast liigutadagi. See kestis umbes 2-3 minutit. Pole kunagi sellist asja ennem olnud, olen 28-aastane naine, to'o' on fu'u'siline, siiski raskeid asju ei to'sta, to'o'keskkond on igati tasemel. Kui to'siselt peaksin sellesse suhtuma ja millise arsti poole po'o'rduma, ja mis see u'ldse olla vo'is ? Kas lo'hkes mo'ni va'ike veresoon ? Suur ta'nu vastuse eest.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Üpris tõenäoliselt oli tegemist migreenihooga, millele eelnes aura. Tuleks konsulteerida neuroloogiga.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591