küsimus 22.03.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Käisin teie vastuvõtul 2.märtsil kell 10 hommikul oma paanikahoogudega. Võiks öelda, et suuresti tänu teile sain sellest pikapeale üle (muidugi koos rohtudega). Ühtlasi andsite väga head tõuget treeningule minna ning tõite mõistuse tagasi. Suur tänu teile.
Kuna teil on tihe päevakava, siis ei hakka teile helistama, vaid julgen siin natuke muret kurta. Nimelt selline sisemine värin ja kõhedushood jäid pikaks ajaks veel püsima. Nagu külmavärina ajal oli tahtmine end vahel väristada, et sellest kõdisest tundest lahti saada. Võiks öelda, et see kestis eelmise nädala lõpuni, kuigi antidepressanti olin juba 3 nädalat tarvitanud. Nüüd endiselt vahepeal on tunne, et kui käin või liigutan, siis tekib selline lihasvärin ning käed ja jalad on nõrgad. Jala- ja käelihased kipuvad pinges olema, peaaegu nagu krambis. Ning kohati on ümberkukkumise tunne. Vahel iiveldab. Ma pole enam internetis haigustes ringi tuhninud (suure pingutusega, aga lihtsam elada tõesti), kuid kunagisest ammusest ajast oli Sclerosis Multiplexi kartus. Kas teile ei jäänud mingit kahtlust, et mul võiks see esineda? Või on mul endiselt liiga suur tähelepanu enesele? Kas paanikate tagajärg kestab nii kaua (praktiliselt kuu), et siiamaani annavad närvid end tunda?
Olen väga tänulik ette juba vastuse eest, kuigi tunnen end üsna rumalana.

Lugupidamisega

Inga

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Õigem oleks, kui tulete kordusvisiidile. Võimalik et on vaja ravimiannust korrigeerida.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Neuroloogia

Ksantelasmid

Tere! Millest tekivad ksantelasmid, kui kolesterool on korras?

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Küsimus on vale eriala arstile.

Loe edasi

käte värisemine

käte värisemine

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

mis on küsimus?

Loe edasi

uroonilised valusündroomid jalgades

Palun selgitage, mida see tähendab.

Ain Pajos

Vastas dr Ain Pajos

Küsimus on ebatäpne.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: