seletamatu valu 23.01.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Vanainimesel on seletamatud valud pärakupiirkonnas, on uuritud sooli, tehtud röntgeneid jne., midagi ei leitud. Paar aastat tagasi oli kuulda nn. valuarstidest, kes umbes niisuguste probleemidega tegelesid. Oskate juhatada, kuhu pöörduda?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valukabinet peaks töötama ka Lääne Tallinna keskhaigla juures. Helistage registratuuri.

Dr. Ain Pajos