jalataldade kramp 05.01.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tunne, nagu tallaalune jääb lühikeseks. Kisub krampi ja kord moondus jala kuju, nii et suur varvas kõverdus ebaloomulikult talla alla. Samaaegselt kiirgab valu säärde. Kas võib olla tegu selja- või peaaju häirega? Liikumist vähe, stressi palju, 41-aastane naine.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegu lihasdüstooniaga. Võimalik on reaktsioon mingile ravimile või algav lihashaigus. Vajate neuroloogi läbivaatust.

Dr. Ain Pajos