keele valu 02.01.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen pöördunud juba hambaarsti poole.sealt öeldi,et asi on neuroloogiline. mul on pidevalt keele valu .keel on pealt valge ja nagu kuivaks.pean pidevalt midagi kas nätsu või kommi närima siis keel ei valuta.perearst kirjutas vitamiine,mis ka ei aita.kas see võib olla pidevast stressist või mida oskate teie öelda

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Enne neuroloogi vastuvõtule pöördumist soovitan Teil kindlasti käia kõrva-nina-kurguarsti juures, kes lülitab välja omapoolse patoloogia. Kui see tehtud, saab Teid asuda ravima närviarst neuroloogilise diagnoosi ( glossodüünia ) alusel.