Uni Ärkvel 29.12.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

On tihedalt käinud paanikahood, ärevushood, vegetatiivse närvisüsteemi atakid. Nimetage neid kuidas iganes. Kunagi pole mingit abi küsinud. Paar korda on käinud kiirabi. Praegu tundub, et aga need hood tekivad sellest, et mul on ärkvel oleku ajal une sümptomid. Tundub, et näen und aga kuidagi saan aru, et see on siiski see reaalsus siin. Samas käivad ka kerged tõmblused nagu muidu inimestel magama jäädes või unes. Ärevus on nüüd pidev. Oskate aisata?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule. Ilmselt on vajalikud lisauuringud (EEG).

Dr. Ain Pajos