Migreen 08.12.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul on probleem. Mul algasid peavalud 12aastaselt, siis ei diagnoositud midagi. Kestsid paar aastat tihedusega 2-3 nädalas. Umbes 18 aastaselt algasid taas, neuroloog dignoosis pingepeavalu ja migreeni vestluse põhjal, raviks Paratsetamol. Kuskilt maalt enam Paratsetamol enam ei aidanud. Käisin hiljuti uuesti neuroloogil ja tehti verekoostise uuring, kompuuter ja käisin silmi põhjalikumalt uurimas (nägemine kannatab valutõttu kõige rohkem). Ükski uuring otsest põhjust ei näidanud aga vaevused süvenevad nt üks silmamuna on teisest suuremaks pundunud ja tugevalt punetanud ning samalajal ei näinud selle silmaga eriti sest pilt kadus vahel ära, siis on esinenud ühepoolset näotundetust silma ja põse piirkonnas, kontrollimatud ühepoolsed jäsemete värinad ja krambid,valuga kaasnevad kerged tasakaaluhäired. Arstide arvates on see tingitud kuidagi veresoontest aga uuritud pole täpsemalt. Hetkel saan valuvastu abi Dolmenist aga ei tahaks neid lihtsalt sisse süüa kuni enam ei mõju, kui saaksin end ka muulviisil aidata. Olen hetkel alles 24 ja mul on 2 last kelle eest hooltseda aga pidevalt valudes on raske. Mis uuringuid peaks veel tegema? Huupi ei saa ju ka ravimitega mängida. Aitäh Teile ette!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Selliseid probleeme ei lahenda kirja teel. Tulge vastuvõtule.

tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos