solaarium 05.12.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

käin juba aastaid solaariumis aga enne pole sellist asja olnud.peale solaariumi kaob nn.pilt ära püsti ei jõua seista saaks ainult istuma .siis lööb nagu pea kuumaks.. kui uuesti tõusta siis esialgu tundub,et asi möödus aga siis jälle..ja jube nõrk olen peale seda..esimesel korral kui nii juhtus tekkisid ka külmavärinad,lausa vapped võiks öelda.. ja kui kraadida siis 35 veab välja ,mitte rohkem..organismis põletik.. crv 74 sete 34põen reumat..

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäolised on veresoonte toonuse regulatsiooni häired, mis tõusmisel põhjustavad ajuverevoolu puudulikkust.

Dr. Ain Pajos