tere 30.11.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

vabandage kas see võib ka käija neuroloogi alla nimelt mul selline mure.väga tihti on mul peavalud ning vahest kui õhtu magama lähen on selline tunne et nagu silmad lähexid pahupidi ja ei saa rääkida ja veel siis tahan neid lahti teha aga ei suuda see kestab umbes paar minutit.lõpux kui ärkan mõtlen kas see yltse oli või nägin unes seda on mul juba korduvalt olnud eriti magam minnes.palun vastake ega see ei ole tegemist ajukasvajaga?ette tänades murelik naine

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt ei ole põhjus ajukasvajas. Vajate aga ilmselt neuroloogi konsultatsiooni ja lisauuringuid. Võtke saatekiri perearstilt.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591