Tasakaaluhäired ja kiirenenud pulss 28.11.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Umbes nädal aega tagasi töölt tulles märkasin, et pea käib õrnalt ringi ning tekivad tasakaalu- ja koordinatsioonihäired. Arvasin, et see on põhjustatud üleväsimusest. Sama ilmus ka järgmisel, ülejärgmisel päeval ning on kestnud ka tänaseni.
Olen mõõtnud korduvalt vererõhku: päeva alguses on vererõhk tavaliselt 100/80, kuid lõuna poole küündib see kuni 120/85. Imelikult kiire on pulss: 95-106. Hommikul-lõunal on enesetunne valdavalt korras, kuid õhtu poole on tunda tasakaalu ja koordinatsioonihäireid ning vahest ka silme ees läheb mustaks. Lisaks esineb ka nõrka peapööritust. Ehk oskate aidata

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Et õigesti ravida, tule selgitada põhjus. Vajate neuroloogi läbivaatust ja võimalik et ka lisauuringuid.

Dr. Ain Pajos