Peavalu 17.11.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Kirjutan kuna olen mures abikaasa pärast. Ta on 47.a hea tervisega olnud siiani. 1,5 kuud tagasi peale pingelist tööperioodi hakkasid esialgu paar päeva vaikselt tunda andma peavalud. Seejärel võib öelda , et päeva pealt läksid peavalud väga ägedaks ja huvitaval kombel valutab tal n.ö. pool pead, kusjuures me isegi ei mäleta, millal enne oleks teda peavalu vaevanud. Läsime just siis puhkusele, millest tema veetis enamus aega voodis pikali, sest valu oli nii tugev, et halb oli rääkida, köhatada jne. Nüüdseks on täiesti igapäevane süüa peoga valuvaigisteid ja mis on veel teistmoodi, et kui on hullu valuga päev, silmaalused on kottis ja sinakad. Kaks korda on olnud hommikul ärgates silma all täiesti nagu väike sinikas - verevalum.
Siiani pole ta suutnud tööd teha, eriline arsti poole pöörduja ka pole. Käis perearstil, kes saatis südameuuringutele (!) kuna vererõhk madal (ta emal on eluaeg väga madal vererõhk olnud), sinna aeg alles nov.lõpuks. Tehti ka vereanalüüs, mis näitas hemogl. vähe, aga millest mingit põhjust asjale küll ei näe.
Kas oskaksite nõu anda, kelle poole pöörduda ja mis valdkonda õieti selline asi võiks kuuluda?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel siin abi anda ei saa. Tuleks tulla vastuvõtule.
Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos