vasimus 15.11.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere!
mul on selline mure et olen absoluutselt alati vasinud. kui parasjagu ei maga siis motlen magamisest ja nii juba vahemalt kuu aega. ei suuda keskenduda mitte millelegile, tanaval kaimine on ohtlik kuna ei pane tahele mis minu umber juhtub. nadala vahetuseti magan keskpaevani ja peale lounauinakut lahen vara voodi. nadala sees nii palju kui voimalik(umbes 8-9 tundi). umbes poolteist kuud tagasi olin haige, aga see sai vist valja ravitud. praegu on lihtsalt jouetukstegev vasimus.

kas ma peaks selle parast muretsema voi aitab teie arvates lihtsalt puuviljade soomisest ja valjas jalutamisest?

parimat.
katrin

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Väsimus peale palavikuhaigust võib kesta 2-3 nädalat. Tuleks minna perearsti poole ja võimalusel teha vereanalüüsid ja EKG.

Dr. Ain Pajos