Muutus kompuutertomograafial 31.08.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kompuutertomograafia ( samuti MRT ) leid oli : parema T-sarve tipus väike laiend. Muus osas patol. leiuta.... Ka see muutus on norm, sünnipärane, võib tekkida traumast? alkoholist? vanuseline? ( Esmakordselt leitud 35a.v. ; 6a. hiljem dünaamikata).
Kas ja milliseid psüühilisi nähtusid see võib anda, soodustada?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

"Vaike laiend" ei ole diagnoos, mille alusel saaks midagi tapsemat oelda. Voimalusi on palju. Tuleks kusida uuringu tellinud arstilt voi tulla vastuvotule.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591