kõhuvalu 24.07.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 25 aastane noormees, töötan ehituses tõstuki peal. Juba pikemat aega olen hädas kõhuvaluga. Algab see valuga alakõhus, siis tulevad külma ja kuuma hood. Need hood on kuus korra. Käisin ka perearstil, tema kirjutas välja rohu reflukshaiguse vastu. Tegin ühe kuuri läbi, läks paremaks. Need valuhood kestavad paar kolm päeva, kõht läheb punni, nagu ei tuleks gaasid välja. On ka kõrvetised, kõht käib korralikult läbi ja väljaheide on normaalne. Need kuumahood on niisugused, et lähed päris märjaks ja siis hakkab külm. Palun aidake. Ilusat suve soovides J.

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Palun pöörduge oma murega gastroenteroloogi poole, sest närviarst ei ole pädev Teie kõhuvalu probleemi lahendama, kuna kõigepealt peab välja lülitama seedetrakti patoloogia.
Lugupidamisega,
Katrin Kaarna