unehalvatus 13.07.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

olen 33 aastane naine ja kannatan lapsest saati unehalvatuse all.Kas seda haigust (kui see on haigus) on võimalik kuidagi leevendada või ravida?Olen kuulnud ,et see on ravimatu.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Unehalvatus kuulub Narkolepsia nimelisse sündroomi. Lisaks on veel päevased uneatakid, hootine nõrkus jalgades ja elavad unenäod. Võtke saatekiri neuroloogile ja tulge vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591