Võimalikke põhjuseid (ajukasvaja?) 08.05.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 16-aastane tütarlaps. Mul on pidevad peavalud, mis on nüüdseks kestnud juba üle poole aasta ning järjest süvenevad. Valuvaigistid ei aita.
Mul on tegelikult ka diagnoositud depressioon ja võtan ka antidepressante, aga nende mõju ei ole siiani märganud ega tundnud.
Esineb asjade unustamist, meeleoluhäireid, keskendumisraskusi, tunnet, et ei suuda keha liigutada, pidevad peavalud, terav valu mõnes kehaosas, nt kaelas, kuklas või hoopiski käes või jalas.
Neile ei suudeta aga põhjust leida.
Lisaks on veel pidev minestamisoht ja kõneraskused, arusaamine on raskendatud.
Kas on midagi, mida oskate arvata või kahtlustada?
Ootan väga teie vastust.
L

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on hoopis migreen. Võimalike põhjuste väljamõtlemine abi ei too. Kui probleem püsib,tulge konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591