termograafiline nõgestõbi 18.03.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere, võibolla kirjutasin nime valesti. aga probleem on selline, et (eriti õhtul)aga ka päeva jooksul hakkab nahk sügelema.Sügelemine võib alata kas talla alt või peopesast. Või algab hoopis rinnahoidja traksi alt või mujalt surve piirkonnast. Olen kasutanud allergiaravimeid(sügelemisevastaseid)nagu näiteks Aceterin Express, ja ka Aerius.Perearst ei oska rohkem nõu anda, ütleb et tema ei suuda seda ravida ja ka allergoloog ei oska enamat nõu anda.mis ette võtta, sest elukvaliteet kannatab(olen muutunud väga närviliseks).aitäh

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas olete proovinud võtta rahustit nt. diatsepaami 1tbl. Kui aitab tuleks kaalud pikemaajalist ravi.

Dr. Ain pajos