pea korras? 05.03.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

olen vaevelnud paanikahäirete käes ja stressis ja ebareaalsutunded ja muu.
küsimus aga selline et pähe lööb ühele poole erinevatesse punktidesse(ka kõrva juurde ja hammastesse) selliseid torkeid nagu kisuks keegi midagi seal peas-see pidi kaelapingest olema-aga mis siis aitab selle vastu?
vahel lööb kõrvdesse vilina ja hakkab tunne et kohe kukun .siis pean kõrvad korra kinni pigistama-siis läheb üle??millest see?ainult psüühiline ??
tänus vastamast,keit ,24
(kompuuter peast oli korras,kõrvaarst ka ei leidnud midagi.)

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sarnased kaebused on üsna tavalised depressiooni ja ärevushäire korral. Aitab vastav ravi. Võtke saatekiri ja tulge vastuvõtule.

Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos