epilepsia ja kroonilised peavalud 14.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on juba lapseeast s.t kolmeaastaselt avastati epilepsia ja viimasel ajal on esinenud ka kroonilist peavalu mida mina seostan otseselt haigusega .Küsimus selline arstipoolt välja kirjutatud katadolon ei anna tulemust ja ka tavalised valuvaigistid ei aita.Viimasel nädalal on esinenud valu ka südames ,kas peaksin oma eriala arsti poole pöörduma.On esinenud ka lühikesi teadvuse kadusid.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Epilepsia ei ole tavaliselt seoses peavaludega. Tõenäolisem on kaks eri probleemi. Tulge konsultatsioonile.

Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos