appalliline seisund 16.01.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist,

Palun selgitage appallilist seisundid. Milline % protsent sellest on ültse välja tulnud. Millised funktsioonid on taastunud. Kas maailma praktikas on keegi saanud ka nn terveks. On see ültse meditsiiniliselt ravitav. Kaua selliste haigete organism jõuab vegeteerida. Kas selle kohta on mingid statistilisi hinnanguid

Inimesel oli kopsu turse, ajusurm, selgroo murd- diagnoos appalliline seisund

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on väga raske ajukahjustusega. Inimese elu sõltub täielikult hoolduse tasemest. Paranemise võimalikkuse kohta tuleb küsida raviarstilt, kes teab üksikasju.

Dr. Ain Pajos