migreen 14.12.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kas migreeni raviks ei ole muud kui tabletid?
Olen 28 aastat vana naisterahvas. Migreen on mul juba keskooli ajast.Migreeni hooga kaasneb alapalvik,süda on paha,silmad valutavad.Olen käinud ka neuroloogi vastuvõtul,kes soovitas massazi ja mitte raskeid asju kanda.Hoogude ajal võtan imigran 50 ,mis vahel aitab ,vahel mitte.Viimasel ajal on hood tihenenud ja pikenenud (1 päevast kuni 4 päevani).
Tänades V

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Migreeni välja ravida ei ole võimalik. Tablettidega on võimalik valuhoogusid katkestada või ka vältida. Aitab ka pidev sportimine ja stressi maandamine.

Dr. Ain Pajos