luuhõrenemine 16.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere. minu isa 65a. valutas pikalt jalga , siis saatsime arstile kus öeldi et on tugev luuhõrenemine , kas selleks on mingi ravi ka või aitab ainult valuvaigisti. sai muidu kahte sorti valuvaigisteid aga need mõjuvad ainult siis kui võtta 2 korraga, kuigi on ette nähtud 2 tabl päevas , ja siiski on mõju 4 tundi. mis oleksid need parimad valuvaigistid. aitäh .

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Luuhõrenemine ise valu ei põhjusta. Tuleb välja selgitada põhjus.

Dr. Ain Pajos