Millist massaaži? 06.11.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 56 aastane naisterahvas, kelle igapäevane töö toimub kontorilaua taga arvuti ees. Nüüd on pea pidevalt uimane, mõte ei liigu. Iga kord, kui pisut vaja mõtteid koondada, mõnda teemasse süveneda, hakkab pea kohisema ja tekib mõttekramp. Saan aru, et ealised muutused, kuid ilmselt on kaela- ja õlalihased pinges ja ka kõik energiakanalid umbes.
Minu küsimus selline: millist tüüpi massaaži valida? Pakutakse ju erinevaid massaaži tehnikaid.

Jään tänuga vastust ootama!
Elviira

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Massaaz antud juhul tõenäoliselt ei aita.

Dr. Ain Pajos