Torkiv valu vasaku meelekoha juures 18.10.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Eile tekkis selline asi , et kui ma pead raputan või kiirelt liigutan tekib vasaku meelekoha lähedale torkiv valu.Niikui raputamise lõpetan ei ole enam midagi.Samas see ikkagi häirib.Lootsin ,et läheb öösel ära , aga ei läinud.Varem ükskord ka olnud selline asi , aga järgmiseks päevaks oli kadunud.Hetkel on veel nohu ja tugev köha. Ja eelmisel päeval oli üks imelik asi, umbes tund aega oli nägemine raskendatud.Pilt oli udune.Siis sügasin silmi ja magasin natuke ning pilt läks tagasi paika.Sellist asja pole varem olnud.Kas need kõik on seotud selle peavaluga? Millest see on tingitud ning kuidas lahti saada?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Peavalu möödub ilmselt siis kui paraneb ka nohu ja köha. Nägemishäire põhjuseid on mitmeid ja tõenäoliselt ei ole see seotud praeguse peavaluga.

Dr. Ain Pajos