Kardan oma sõbra pärast. 01.10.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mu sõber, ta on 17 aastane on hetkel haiglas ajukelme põletikuga, vaatama ma teda veel minna ei saa ja lihtsalt kuna ei tea sellest haigusest midagi tahaksin teada kui tõsine see on ja mis võivad olla ja on tagajärjed ?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ajukelme põletik võib olla kiirelt tüsistusteta paranev ja ka väga raske kulu ja suurte jääknähtudega haigus. Kõik oleneb haigustekitajast.

Dr. Ain Pajos