mäletamine ja uni 06.04.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere,
olen täheldanud probleemi, kui juhtun magama jääma õhtul ning minuga mingil hetkel suheldakse (kõnetatakse, on telefon) - siis ma suhtlen vastu (vastan kõnetamisele, räägin telefoniga), kuid ise ei mäleta sellest hiljem midagi! kas selline käitumine peaks panema mind muretsema või on see normaalne?

olen 25. aastane noormees

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Selline seisund on üsna tüüpiline lapseeas, kuid võib püsida ka täiskasvanuna. Võimalikud on siiski ka mingid muud unehäired.

Dr. Ain Pajos